UE ostrzega!

Unia Europejska ostrzega! Nie przed PO, które rządzi, nie przed PiSem, które rządziło – UE ostrzega przed Konfederacją! To chyba najmocniejsza reklama i najlepsza rekomendacja z możliwych, podpowiadająca Polakom na kogo powinni głosować!


PROMOCJA KONFEDERACJI W UE !

Nie może być lepszej reklamy niż ta, o którą zadbała właśnie nieświadomie Ursula von der Leyen.

Stwierdziła ona własnie na jednej z konferencji (w Bukareszcie na kongresie propagandowym Europejskiej Partii Ludowej przed wyborami do europarlamentu, marzec 2024), że największym „zagrożeniem” dla Europy w jej obecnym kształcie i dla ich dalszych dążeń, są takie partie jak m.in Konfederacja w Polsce czy AfD w Niemczech..
Tymczasem te partie właśnie, rosną w siłę coraz szybciej i coraz bardziej, dlatego że są jedyną alternatywą dla zwykłych przeciętnych ludzi, obywateli którzy są coraz bardziej zmęczeni absurdami produkowanymi i nadsyłanymi z eurokołchozu i totalitarnymi zapędami idiotów z europejskiego parlamentu, pijawek, które nic innego nie robią, tylko na nas wszystkich żerują. EUROKOMUNA!

Ludzie się już zdążyli nauczyć, że jak UE mówi, że coś jest dobre, to tak naprawdę jest złe i na odwrót.
Oni tam przychodzą (pamiętajcie, że są utrzymywani z naszych podatków) do parlamentu i debatują nad takimi bzdurami czy ty możesz zjeść ogórka kiszonego czy nie, debatują jakiej długości powinien być knot od świecy, debatują ile wody powinna mieścić spłuczka żeby spłukać kupę, debatują czy marchewka to owoc czy bardziej warzywo, czy ślimak to może nie ryba i czy jedzenie robaków zaszkodzi nam tylko trochę czy jednak trochę bardziej! Patologia i marnotrawstwo!

Unia Europejska to szereg niekorzystnych działań i rozwiązań, którymi jesteśmy stale atakowani, to wmawianie ludziom w komunistycznym stylu, że bez Unii mieli by gorzej.

  • Wspólna eurowaluta jest super? No nie bardzo, każdy kto wprowadził teraz tęskni za swoją dawną, narodową walutą. Niektóry kraje przeszły dodatkowo z tego powodu gigantyczny kryzys.
  • Uchodźcy są wyłącznie profitem dla gospodarki i same korzyści płyną z ich przyjmowania bez opamiętania? Właśnie przekonaliśmy się o tym obserwując doświadczenia innych krajów.
  • Elektryczne samochody są lepsze od spalinowych? Nikt normalny tego gówna nie chce kupować nawet z dotacjami! A w ich przyszłość i sens wątpią nawet sami producenci. Zamiast na siłę zmuszać do ich kupowania przeciętnych, niechętnych ludzi, ograniczyć ich produkcję jedynie dla zainteresowanych, zamożnych na ich „zabawki”, w formie limitowanych serii, tak jak to robią ekskluzywne marki samochodowe wypuszczając jedynie krótkie serie egzemplarzy na specjalne zamówienie.
  • Zielona energia z wiatraków jako podstawa energetyczna kraju? To badziewie nawet 30% całego krajowego zapotrzebowania nie pokrywa (oficjalne dane z ostatniego roku 2023 mówią chyba o 32%, ale bez wątpienia jest to mocno podkręcona propaganda by ocieplić wizerunek takiego głupiego rozwiązania) i to w takim państwie jak Niemcy, gdzie stworzono zaawansowaną infrastrukturę do tego – gigantyczne farmy wiatrowe, wiatrak na wiatraku, zatopiono w ten interes niewiarygodne pieniądze. Każdy kto jeździł na zachód ten sam widział na własne oczy jak to wygląda. W okolicy każdej wioski i miasteczka rozległe cmentarzyska gigantycznych wiatraków. Nie mówiąc już o ich szkodach dla środowiska naturalnego, dla ziemi i ptactwa.
  • Przymusowa tolerancja dla różnych odchyleń LPGT+ specjalnej troski, pod groźbą kar, więzień? Podziękujemy!
  • Polskie stocznie były złe, bo niemieckie zostają przy nich w tyle.
  • Polskie cukrownie były złe, huty też – trzeba było je wykończyć, „doprowadzić” do nierentowności. Bo wszędzie się wszystko przecież opłaca, tylko w Polsce się nigdy nic nie opłaca..
  • CPK jest złe? No bo nie wy byście z niego profitowali. W Polsce wojenka polska-polska na gruncie politycznych rozgrywek, tymczasem Austria już podchwyciła temat i spróbują „przejąć” gigalotnisko wyprzedzając polski projekt. I tam będzie oczywiście cacy, opłacalne i potrzebne.
  • A robaki sami sobie wpierdalajcie!

Jeśli ostrzegasz przed Konfederacją, to znaczy że ci w jakiś sposób zagraża, bo masz wiele do stracenia i sporo na sumieniu.
Tym samym własnie na wspomnianym kongresie Von der Leyen straszy stwierdzając, że „Europejska Partia Ludowa nigdy się na to nie zgodzi” (na takie partie jak polska prawicowa Konfederacja, niemieckie AfD czy francuskie Zjednoczenie Narodowe od Le Pen). To oczywiste ostrzeżenie i należy się obawiać bardzo nieczystych zagrań wobec wspomnianych ugrupowań.
Zwłaszcza w perspektywie zbliżających się wyborów samorządowych w Polsce, a następnie wyborów do Europarlamentu w czerwcu 2024.
Sugestia Ursuli von der Leyen powinna być traktowana bezsprzecznie w jeden sposób: TYLKO KONFEDERACJA! Tylko polski interes, nie europejski.

Na wspomnienie o Konfederacji jako zagrożeniu szybko zareagował Krzysztof Bosak z polskiego Ruchu Narodowego, który jeszcze zdaje się wierzy w możliwość nawrócenia Unii na słuszne tory pozostając we wspólnocie, wypominając, że to właśnie buta oraz egoizm unijnych komisarzy prowadzi UE do problemów i spięć.
O dziwo, do słów niemieckiej polityk odniósł się także Przemysław Czarnek stwierdzając: „Pani von der Leyen, ręce precz od Konfederacji i Polaków” – powiedział polityk PiS w Gościu Wydarzeń.

Unia Europejska była w zamyśle czymś dobrym i słusznym, pomijając że to od samego zarodku (czyt. od diabelskiego manifestu Spinelliego). Bo unia „współpracujących” ze sobą Państw nie może być niczym złym, jednak za realizację zabrali się komuniści, którzy zawsze zwietrzą dla siebie własny interes, no i właśnie przez to mamy to co mamy..

A pomyślcie jakie by to było piękne, gdyby na samej unii gospodarczej poprzestano, zamiast pomału, na przekór ludziom, przepoczwarzać ją w jedno federalne państwo (tu ewidentnie widać niemieckie zapędy i ich oślizgłe macki). Państwa bogatsze w jedne złoża dostarczałyby swoje nadwyżki państwom z koalicji w zamian za złoża i dobra, których same cierpią niedobór. Wzajemny interes obu stron. To samo np. w przypadku hodowli itp. Państwo, które ma liczne hodowle krów i produkuje więcej mleka niż inny kraj, może z nim współpracować na tym polu w kwestii dostawy tych naszych nadwyżek (oczywiście po zabezpieczeniu podstaw żywieniowych swojego narodu w pierwszej kolejności) i profitowaniem w zamian za dostawy serów czy tam innego produktu, którego u nas brakuje.
Natomiast piekielna Unia Europejska działa w taki sposób, że „karze” tych, którzy są w stanie wyprodukować więcej. Oczywisty absurd.
Dlatego Unia Europejska w takim kształcie nie ma racji bytu.

Mieli szanse się zreflektować i zmienić kurs na prawidłowy, jednak nie skorzystali wielokrotnie, dlatego na dzień dzisiejszy naszym interesem jest PolExit.

Unia Europejska ostrzega przed Konfederacją!
Unia Europejska ostrzega przed Konfederacją!

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Zachęcamy do obserwowania naszego podstawowego profilu w mediach społecznościowych!

www.facebook.com/LokalneSprawy

LOKALNE SPRAWY

http://www.lokalnesprawy.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice