Reklama przedsezonowa

Zareklamuj swoją działalność sezonową! Niebawem wakacje. Dla wszystkich rozpocznie się zatem wkrótce gorący sezon, a u niektórych nawet już się rozpoczął. Wykorzystaj ten czas, by napędzić swój interes – zareklamuj swój biznes!


TWOJA PRZESTRZEŃ REKLAMOWA

REKLAMA SEZONOWA I PRZEDSEZONOWA

Prowadzisz pensjonat, ośrodek wypoczynkowy, pole namiotowe / kempingowe, wynajmujesz domki nad morzem lub jeziorem?
Może twoją działalność stanowi wynajem kajaków nad jeziorem lub na spływach, albo skuterów wodnych czy innych atrakcji w miejscowościach turystycznych ?

A może zatrudniasz do prac sezonowych takich jak praca wakacyjna w ośrodkach wczasowych albo np. przy zbiorach truskawek lub czereśni?

Poszukujesz pracowników do sezonowego koszenia trawników i przycinania żywopłotów?

Większość ruchu reklamowego pochodzi obecnie z internetu, a nie z gazet jak dawniej. To dzięki reklamie wirtualnej najskuteczniej promuje się markę i zdobywa się klientów.

Dlatego mamy do zaoferowania wam internetową powierzchnię reklamową naszych stron i profili społecznościowych! 🙂

Zaprezentuj na naszych łamach swoje ogłoszenie, buduj rozpoznawalność swojej marki za naszym pośrednictwem, zareklamuj się z naszą pomocą!

Posiadamy wiele różnych opcji reklamowych, dzięki którym można uruchomić naprawdę konkretną i skuteczną kampanię, ale można skorzystać oczywiście pojedynczo z najbardziej odpowiadających, wybranych możliwości.

Opcjami takimi są:
– sponsorowane artykuły reklamowe, pojawiające się jak wszystkie newsy na stronie,
– bannery wykorzystujące boxy reklamowe strony,
– linki pozycjonujące,
czy w końcu
– osobista podstrona reklamowa na stałe informująca o twojej działalności, zachęcająca do korzystania z Twoich usług, przedstawiająca twoją ofertę, w strukturze: www.lokalnesprawy.com.pl/twoja_nazwa

Im więcej miejsc „mówi” o Twoim biznesie, tym większa korzyść dla ciebie.

Do tego także powierzchnia reklamowa profilu społecznościowego, w tym post reklamowy, duży banner reklamowy u góry strony, relacja na profilu.

Ponadto prowadzimy również sporo innych stron i profili gdzie można dodatkowo się zareklamować – to np. popularne profile miejskie i SPOTTED.

Na facebooku można także dodatkowo wzmocnić reklamę wykorzystując narzędzia reklam sponsorowanych udostępniane przez FB, co może znacząco zwiększyć zasięgi i liczbę odbiorców przekraczającą tych zameldowanych na stronie.

Możesz zareklamować teraz swoją działalność już przedsezonowo, przedstawić ofertę sezonową, lub np. ogłosić wolne miejsca w swoim punkcie wypoczynkowym reklamując jednocześnie swój biznes. Możliwości jest mnóstwo! ZAPRASZAMY

Przy okazji administrujemy wieloma dużymi profilami motoryzacyjnymi na facebooku. Zatem jeżeli prowadzisz komis, salon samochodowy, sklep motoryzacyjny, warsztat, hurtownię, wulkanizację, lakiernię, firmę oklejającą samochody, lub myjnię samochodową itp., zachęcamy do skorzystania z możliwości zareklamowania się na nich i zdobyciu nowych potencjalnych klientów!

Ostatnia kwestia – jeżeli jesteście w puncie rozwojowym i chcielibyście ruszyć w social mediach z przytupem, posiadamy trochę aktywnych profili na fb na sprzedaż. Dzięki temu nie musicie budować własnej strony od zera, a nowi klienci zdecydowanie przychylniej patrzą i aktywniej reagują na profilach, które ma już pokaźniejsze zaplecze obserwujących, niż na takich, które mają jedynie kilku fanów.

Buduj świadomość marki – bądź widoczny!
kontakt@lokalnesprawy.com.pl

Twoja Przestrzeń Reklamowa
Twoja Przestrzeń Reklamowa

W każdej chwili każdy zainteresowany może dokonywać dowolnej, dobrowolnej wpłaty na rzecz rozwoju naszego serwisu 🙂 www.pomagam.pl/napiwki


GADŻETY REKLAMOWE

Przy okazji chcemy uzmysłowić fajną możliwość i posunąć pomysł na świetne personalizowane gadżety reklamujące twój biznes lub inne produkty personalizowane dla Twoich klientów.

Mogą to być na przykład koszulki z nadrukiem, spersonalizowane podkładki pod kufle i szklanki, kubki z twoim nadrukiem, fartuchy kucharskie i zapaski kelnerskie, a nawet prezerwatywy wakacyjne z unikalnym nadrukiem! Spersonalizuj swój biznes, Spraw, że będzie wyjątkowy i rozchwytywany!

Kontakt:
biuro@centrumnadruku.com.pl

Więcej: www.centrumnadruku.com.pl


SOCIAL MEDIA

Zachęcamy wszystkich do zaobserwowania profilu społecznościowego naszej strony:

www.facebook.com/LokalneSprawy

LOKALNE SPRAWY

http://www.lokalnesprawy.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice