[GLIWICE] Grzegorz Braun

Zgodnie z rozkładem jazdy opublikowanym w internecie, w dniu dzisiejszym (6 czerwca 2024) w ramach swojej przedwyborczej trasy pojawi się w Gliwicach poseł GRZEGORZ BRAUN!

Czytaj dalej

Tam gdzie rosną dyrektywy

Przy okazji zbliżających się wyborów do parlamentu europejskiego, zachęcamy wszystkich (oczywiście przede wszystkim tych, którzy jeszcze nie widzieli) do obejrzenia krótkometrażowego filmu dokumentalnego posła Dobromira Sośnierza – filmu właśnie o Unii Europejskiej. Materiał nakręcony prosto w paszczy lwa. Zobaczycie dzięki niemu zatrważającą skalę zepsucia tego tworu jakim jest UE, ale również uzmysłowicie sobie jednocześnie poziom logiczny naszego społeczeństwa, skoro nadal w tym szkodliwym tworze tkwimy. Tylko od Was zależy czy w nim wciąż pozostaniemy i będziemy dalej dogorywać czy w nadchodzących wyborach zagłosujemy ZA partiami EUROSCEPYTYCZNYMI.

Czytaj dalej

Czas szpiegów

Jeżeli jesteś uniosceptyczny i nie popierasz kierunku działań Unii Europejskiej w której przyszło nam tkwić, to z całą pewnością jesteś ruskim agentem! Tragikomedia. POLEXIT – natychmiast!
Aktualnie każdy kto nie popiera radykalnej polityki federalizującej się na naszych oczach, w większości wbrew mieszkańcom, Unii Europejskiej – nazywany jest „ruskim szpiegiem”. I to kompletnie bez znaczenia, że ty Rosji nigdy na oczy nie widziałeś, nigdy tam nie byłeś, nie znasz rosyjskiego, nie masz rosyjskich znajomych i nawet nie chcesz nic o nich wiedzieć. Po prostu jeśli nie popierasz Unii Europejskiej, to jesteś ruskim szpiegiem, Kropka.

Czytaj dalej

Facebook kurwo

Już pomijając to, iż od chyba zawsze czuję się systematycznie zastraszany i prześladowany przez zarządców tej międzynarodowej, rzymiańskiej platformy społecznościowej – karanie za własny, indywidualny sposób myślenia i poglądy, tj. taki schemat karania rozmaitymi ograniczeniami, aż przestaniesz wyrażać swoje zdanie w obawie lub je całkiem zmienisz o 180 stopni dla świętego spokoju, na takie jakie im najbardziej pasuje – to teraz dochodzi jeszcze dodatkowe zasadne podejrzenie.

Czytaj dalej

Stop Immunitet

Od dawna podnosi się temat potrzeby zlikwidowania immunitetu urzędników państwowych (w tym politycy, sędziowie, prokuratorzy czy inni pracownicy administracji publicznej), gdyż prowadzi on do niesamowitych patologii w kraju (w którym twierdzi się kłamliwie, że każdy jest wobec prawa równy), tworzonych przez osoby które się nim zasłaniają, unikając w ten sposób odpowiedzialności karnej, za swoje szkodliwe działanie. Kto to w ogóle mógł taki absurd wymyślić? Tylko ktoś kto ma wiele na sumieniu.

Czytaj dalej

Policja na proteście

Fundacja Fiat Iustitia poinformowała, iż zostanie wszczęte postępowanie przeciwko nad wyraz agresywnemu funkcjonariuszowi z Warszawy, obecnemu na strajku rolników 6 marca 2024

Czytaj dalej

Popek Monster

Dotykanie przyrodzeniem psa dla własnej przyjemności z zapowiedzią zamiaru wykorzystania seksualnego owczarków niemieckich Paweł „Popek Monster” Mikołajuw zgłoszony prokuraturze.

Czytaj dalej
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice