Wybory europarlamentarne

KONFEDERACJA – Wybory do parlamentu europejskiego 2024 | Wybory europarlamentarne 2024 to ostatnia szansa, by Polska nie utraciła swojej tożsamości.
15 kwietnia, wczoraj KW KONFEDERACJA Wolność i Niepodległość uroczyście przeprowadziła swoją konwencję inaugurującą kampanię do Parlamentu Europejskiego i wyborów w czerwcu (9.06.2024) .

Czytaj dalej

Tężnia w Gliwicach

Dwa tygodnie temu, 29 marca ruszyła ponownie Tężnia solankowa w Gliwicach! Po zimowej przerwie wraca do waszej dyspozycji! Lokalizacja: ul. Chorzowska 98, Gliwice

Czytaj dalej

Czas szpiegów

Jeżeli jesteś uniosceptyczny i nie popierasz kierunku działań Unii Europejskiej w której przyszło nam tkwić, to z całą pewnością jesteś ruskim agentem! Tragikomedia. POLEXIT – natychmiast!
Aktualnie każdy kto nie popiera radykalnej polityki federalizującej się na naszych oczach, w większości wbrew mieszkańcom, Unii Europejskiej – nazywany jest „ruskim szpiegiem”. I to kompletnie bez znaczenia, że ty Rosji nigdy na oczy nie widziałeś, nigdy tam nie byłeś, nie znasz rosyjskiego, nie masz rosyjskich znajomych i nawet nie chcesz nic o nich wiedzieć. Po prostu jeśli nie popierasz Unii Europejskiej, to jesteś ruskim szpiegiem, Kropka.

Czytaj dalej

Stop Immunitet

Od dawna podnosi się temat potrzeby zlikwidowania immunitetu urzędników państwowych (w tym politycy, sędziowie, prokuratorzy czy inni pracownicy administracji publicznej), gdyż prowadzi on do niesamowitych patologii w kraju (w którym twierdzi się kłamliwie, że każdy jest wobec prawa równy), tworzonych przez osoby które się nim zasłaniają, unikając w ten sposób odpowiedzialności karnej, za swoje szkodliwe działanie. Kto to w ogóle mógł taki absurd wymyślić? Tylko ktoś kto ma wiele na sumieniu.

Czytaj dalej

Policja na proteście

Fundacja Fiat Iustitia poinformowała, iż zostanie wszczęte postępowanie przeciwko nad wyraz agresywnemu funkcjonariuszowi z Warszawy, obecnemu na strajku rolników 6 marca 2024

Czytaj dalej

Strajk rolników

Jakie macie zdanie na temat aktualnie odbywających się strajków rolników? Co myślicie o tym, że policja zamiast najzwyklej zadbać o spokój i porządek na manifestacji, została wysłana ogromnymi oddziałami na rolników, w pełnym umundurowaniu bojowym z gazem i bronią jak na pospolitych bandytów?

Czytaj dalej

UE ostrzega!

Unia Europejska ostrzega! Nie przed PO, które rządzi, nie przed PiSem, które rządziło – UE ostrzega przed Konfederacją! To chyba najlepsza reklama i najlepsza rekomendacja z możliwych!

Czytaj dalej

Popek Monster

Dotykanie przyrodzeniem psa dla własnej przyjemności z zapowiedzią zamiaru wykorzystania seksualnego owczarków niemieckich Paweł „Popek Monster” Mikołajuw zgłoszony prokuraturze.

Czytaj dalej

Bandera w Empiku

Asortyment wychwalający postać Stepana Bandery, ukraińskiego nacjonalisty – zbrodniarza i ludobójcy Polaków, w ofercie sklepu EMPIK! Sieć nawet nie przeprosiła i zachowuje się jakby sytuacja się nie wydarzyła. Na pewno nie ukontentowuje to polskiego społeczeństwa.

Czytaj dalej

Naciąganie w Biedronce

Naciąganie w Biedronce – informacyjne oszustwo cenowe – UOKiK bierze się za hipermarketowe wielosztuki. Kontrole w największych sklepach. Patrz im na ręce.

Czytaj dalej
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice