Stop Immunitet

Od dawna podnosi się temat potrzeby zlikwidowania immunitetu urzędników państwowych (w tym politycy, sędziowie, prokuratorzy czy inni pracownicy administracji publicznej), gdyż prowadzi on do niesamowitych patologii w kraju (w którym twierdzi się kłamliwie, że każdy jest wobec prawa równy), tworzonych przez osoby które się nim zasłaniają, unikając w ten sposób odpowiedzialności karnej, za swoje szkodliwe działanie. Kto to w ogóle mógł taki absurd wymyślić? Tylko ktoś kto ma wiele na sumieniu.

Czytaj dalej

Naciąganie w Biedronce

Naciąganie w Biedronce – informacyjne oszustwo cenowe – UOKiK bierze się za hipermarketowe wielosztuki. Kontrole w największych sklepach. Patrz im na ręce.

Czytaj dalej

Naloty ABW

W poprzednim wPiSie pytam przenośnią „z czyjej dupy” mógł wyjść taki gówniany rozkaz? Długo nie trzeba było czekać na obszerniejsze

Czytaj dalej

Czy Polska to nowa Korea Północna?

Czy w Polsce zagościł właśnie totalitaryzm? To pierwsze skojarzenie które się nasuwa, gdyż jak wiadomo Korea, to właśnie najlepszy przykład rządów totalitarnych, cenzury i opresji. W dniu dzisiejszym 11.01.2024 służby ABW wtargnęły do lokali kilku osób, które od dłuższego czasu pomagają obywatelom z systemowym bezprawiem. Co o tym myślisz?

Czytaj dalej

Redakcja

Jeśli masz coś ciekawego / ważnego do przekazania, to istnieje możliwość opublikowania Twoich treści na łamach naszego serwisu internetowego, jak również dalszego upublicznienia tejże treści w mediach społecznościowych dla większego zasięgu. | REDAKCJA SERWISU INFORMACYJNEGO

Czytaj dalej

Działacz społeczny

Działacze społeczni reprezentują społeczność i wspólne interesy pewnych lokalnych społeczności. Po długim czasie wreszcie udaje się spiąć wszystko, połączyć ze sobą dziennikarstwo obywatelskie i działania społeczne czyli tematy, które mnie od zawsze mniej lub bardziej interesowały i zajmowały, czyli m.in. dziennikarstwo, fotografia/nagrywanie/edycja wideo, media/internet itp.

Czytaj dalej
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice