Grzegorz Braun

Ledwie co opublikowałem jeden wywód w nawiązaniu do serwisu facebook, a już jest kolejny temat do którego trzeba koniecznie pilnie nawiązać. Otóż krótkim wstępem – jeżeli dotychczas był jeszcze ktoś, kto nie znał Grzegorza Brauna – to już go bez wątpienia zna! O incydencie z gaśnicą słyszeli wszyscy!

Czytaj dalej

Polowanie na czarownice XXI wieku

Jak tam wasze aktualne odczucia związane z korzystania z serwisu i aplikacji facebook? 😉 Ogółem sympatia do portalu stacza się po równi pochyłej i ma złą passę, nieprzychylną prasę, a samą firmę Meta ostrzeliwują coraz liczniejsze pozwy sądowe.

Czytaj dalej

Butik

Damski butik online: https://na.ebutik.pl/af11626uf2051 RÓŻOWA PANTERKA facebook www.facebook.com/RozowaPanterka RÓŻOWA PANTERKA instagram www.instagram.com/RozowaPanterkaButik Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez

Czytaj dalej

Spotted Gliwice – reklama

Szukasz sposobu na najskuteczniejsze zareklamowanie firmy w obecnych czasach? Przemyśl internetową reklamę np. na facebooku. Idź w ślady innych przedsiębiorczych osób i wynajmij powierzchnię reklamową jednej z bardziej popularnych typów stron: SPOTTED!

Czytaj dalej
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice