Facebook kurwo

Już pomijając to, iż od chyba zawsze czuję się systematycznie zastraszany i prześladowany przez zarządców tej międzynarodowej, rzymiańskiej platformy społecznościowej – karanie za własny, indywidualny sposób myślenia i poglądy, tj. taki schemat karania rozmaitymi ograniczeniami, aż przestaniesz wyrażać swoje zdanie w obawie lub je całkiem zmienisz o 180 stopni dla świętego spokoju, na takie jakie im najbardziej pasuje – to teraz dochodzi jeszcze dodatkowe zasadne podejrzenie.

Czytaj dalej

Przeciwko Cenzurze Internetu

Dziś 12 marca i na ten dzień przypada właśnie Światowy Dzień Przeciwko Cenzurze Internetu !! Nam nie podobają się jakiekolwiek zapędy ograniczające wolność słowa, dlatego działamy m.in informacyjnie nagłaśniając istotę problemu, zaznaczając zawsze powagę sprawy, wszelkie ingerencje prób ograniczających te prawo, wspieramy akcje na rzecz obrony wolności słowa i podejmujemy rozmaite kroki przeciwko zapobieganiu rozprzestrzenianiu się takich skłonności, gdyż wywodzą się one z przestępczego zarodka ludzi z winą. WOLNOŚĆ PONAD WSZYSTKO!

Czytaj dalej

Grzegorz Braun

Ledwie co opublikowałem jeden wywód w nawiązaniu do serwisu facebook, a już jest kolejny temat do którego trzeba koniecznie pilnie nawiązać. Otóż krótkim wstępem – jeżeli dotychczas był jeszcze ktoś, kto nie znał Grzegorza Brauna – to już go bez wątpienia zna! O incydencie z gaśnicą słyszeli wszyscy!

Czytaj dalej

Polowanie na czarownice XXI wieku

Jak tam wasze aktualne odczucia związane z korzystania z serwisu i aplikacji facebook? 😉 Ogółem sympatia do portalu stacza się po równi pochyłej i ma złą passę, nieprzychylną prasę, a samą firmę Meta ostrzeliwują coraz liczniejsze pozwy sądowe.

Czytaj dalej

Butik

Damski butik online: https://na.ebutik.pl/af11626uf2051 RÓŻOWA PANTERKA facebook www.facebook.com/RozowaPanterka RÓŻOWA PANTERKA instagram www.instagram.com/RozowaPanterkaButik Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez

Czytaj dalej

Spotted Gliwice – reklama

Szukasz sposobu na najskuteczniejsze zareklamowanie firmy w obecnych czasach? Przemyśl internetową reklamę np. na facebooku. Idź w ślady innych przedsiębiorczych osób i wynajmij powierzchnię reklamową jednej z bardziej popularnych typów stron: SPOTTED!

Czytaj dalej
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice