[GLIWICE] Grzegorz Braun

Zgodnie z rozkładem jazdy opublikowanym w internecie, w dniu dzisiejszym (6 czerwca 2024) w ramach swojej przedwyborczej trasy pojawi się w Gliwicach poseł GRZEGORZ BRAUN!

Czytaj dalej

Dookoła Bałtyku

Dla zwykłego, przeciętnego śmiertelnika wydaje się to niewykonalne, a jednak znalazł się taki śmiałek. Dziś z Gliwic wyruszył pieszo Michał Bradel, by obejść podczas swojej wędrówki Morze Bałtyckie dookoła!

Czytaj dalej

Pokazy lotnicze – Gliwice

Najbliższa niedziela (2 czerwca), zapowiada się niezwykle ciekawie – w szczególności dla tych, którzy będą w stanie dotrzeć na lotnisko Aeroklubu Gliwickiego. Odbędzie się tam bowiem efektowny Dzień Pokazów Lotniczych !

Czytaj dalej

Reklama przedsezonowa

Zareklamuj swoją działalność sezonową! Niebawem wakacje. Dla wszystkich rozpocznie się zatem wkrótce gorący sezon, a u niektórych nawet już się rozpoczął. Wykorzystaj ten czas by napędzić swój interes – zareklamuj swój biznes!

Czytaj dalej

Rowerzyści dla Hospicjum

Pozostając jeszcze w temacie rowerów, niewiele przed DNIEM ROWERU (3 czerwca), a konkretnie: 27 maja – tuż po DNIU MATKI wyruszy eskapada rowerzystów w trasę długości 700 km! Sprawdźcie kto, z kim, skąd i dokąd 😉

Czytaj dalej

Dzień roweru

3 czerwca, a więc praktycznie już za 2 tygodnie przypada Dzień Roweru. Ci, którzy są zapalonymi cyklistami – takim nie trzeba nawet o tym przypominać. Natomiast tym, którzy się do roweru dopiero przymierzają lub planują powrót do roweru – tym z kolei taka okazja może przysłużyć się jako impuls motywacyjny 🙂

Czytaj dalej

Wybory europarlamentarne

KONFEDERACJA – Wybory do parlamentu europejskiego 2024 | Wybory europarlamentarne 2024 to ostatnia szansa, by Polska nie utraciła swojej tożsamości.
15 kwietnia, wczoraj KW KONFEDERACJA Wolność i Niepodległość uroczyście przeprowadziła swoją konwencję inaugurującą kampanię do Parlamentu Europejskiego i wyborów w czerwcu (9.06.2024) .

Czytaj dalej

Tężnia w Gliwicach

Dwa tygodnie temu, 29 marca ruszyła ponownie Tężnia solankowa w Gliwicach! Po zimowej przerwie wraca do waszej dyspozycji! Lokalizacja: ul. Chorzowska 98, Gliwice

Czytaj dalej

Eurowybory

9 czerwca 2024 odbędą się w Polsce niezwykle istotne wybory do Parlamentu Europejskiego!
Wybierzemy kto będzie najlepiej reprezentował nasze interesy na arenie europejskiej.

Czytaj dalej
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice