Europoseł Braun

Emocje po wyborach do Parlamentu Europejskiego już nieco opadły. Grzegorz Braun zagrał na nosie wszelkiej maści zawistników i zawodowych krytykantów – także swoich partyjnych kolegów, takich jak Sławomir Mentzen i Przemysław Wipler (przede wszystkim), ale również Krzysztof Bosak, Który jednak nieco lepiej dobiera i waży słowa.

Czytaj dalej

[GLIWICE] Grzegorz Braun

Zgodnie z rozkładem jazdy opublikowanym w internecie, w dniu dzisiejszym (6 czerwca 2024) w ramach swojej przedwyborczej trasy pojawi się w Gliwicach poseł GRZEGORZ BRAUN!

Czytaj dalej

Czas szpiegów

Jeżeli jesteś uniosceptyczny i nie popierasz kierunku działań Unii Europejskiej w której przyszło nam tkwić, to z całą pewnością jesteś ruskim agentem! Tragikomedia. POLEXIT – natychmiast!
Aktualnie każdy kto nie popiera radykalnej polityki federalizującej się na naszych oczach, w większości wbrew mieszkańcom, Unii Europejskiej – nazywany jest „ruskim szpiegiem”. I to kompletnie bez znaczenia, że ty Rosji nigdy na oczy nie widziałeś, nigdy tam nie byłeś, nie znasz rosyjskiego, nie masz rosyjskich znajomych i nawet nie chcesz nic o nich wiedzieć. Po prostu jeśli nie popierasz Unii Europejskiej, to jesteś ruskim szpiegiem, Kropka.

Czytaj dalej

Antypolacy decydują

Antypolska koalicja chanukowo-kowidowo-wojenno-eurokołchozowa (KO / PSL-TD / Lewica / Polska2050-TD / PiS) zgodnie z przewidywaniami zagłosowała wspólnie za uchyleniem immunitetu posłowi Grzegorzowi Braunowi.

Czytaj dalej

Grzegorz Braun

Murem za Grzegorzem Braunem Okaż wsparcie, pokaż razem z nami, że również może liczyć na swoich wyborców i sympatyków! PETYCJA

Czytaj dalej

Braun u Roli

Z tego co można zaobserwować w mediach społecznościowych temat Grzegorza Brauna będzie się jeszcze długo ciągnął i dobrze, mnie to

Czytaj dalej

Monika Jaruzelska zaprasza

Czas niedawnych Świąt nie był taki spokojny i serdeczny jaki powinien być. Sporo się wówczas wydarzyło. Wszyscy bowiem już słyszeli

Czytaj dalej

Grzegorz Braun

Ledwie co opublikowałem jeden wywód w nawiązaniu do serwisu facebook, a już jest kolejny temat do którego trzeba koniecznie pilnie nawiązać. Otóż krótkim wstępem – jeżeli dotychczas był jeszcze ktoś, kto nie znał Grzegorza Brauna – to już go bez wątpienia zna! O incydencie z gaśnicą słyszeli wszyscy!

Czytaj dalej
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice