Wybory europarlamentarne

KONFEDERACJA – Wybory do parlamentu europejskiego 2024 | Wybory europarlamentarne 2024 to ostatnia szansa, by Polska nie utraciła swojej tożsamości.
15 kwietnia, wczoraj KW KONFEDERACJA Wolność i Niepodległość uroczyście przeprowadziła swoją konwencję inaugurującą kampanię do Parlamentu Europejskiego i wyborów w czerwcu (9.06.2024) .

Czytaj dalej

Czas szpiegów

Jeżeli jesteś uniosceptyczny i nie popierasz kierunku działań Unii Europejskiej w której przyszło nam tkwić, to z całą pewnością jesteś ruskim agentem! Tragikomedia. POLEXIT – natychmiast!
Aktualnie każdy kto nie popiera radykalnej polityki federalizującej się na naszych oczach, w większości wbrew mieszkańcom, Unii Europejskiej – nazywany jest „ruskim szpiegiem”. I to kompletnie bez znaczenia, że ty Rosji nigdy na oczy nie widziałeś, nigdy tam nie byłeś, nie znasz rosyjskiego, nie masz rosyjskich znajomych i nawet nie chcesz nic o nich wiedzieć. Po prostu jeśli nie popierasz Unii Europejskiej, to jesteś ruskim szpiegiem, Kropka.

Czytaj dalej

Stop Immunitet

Od dawna podnosi się temat potrzeby zlikwidowania immunitetu urzędników państwowych (w tym politycy, sędziowie, prokuratorzy czy inni pracownicy administracji publicznej), gdyż prowadzi on do niesamowitych patologii w kraju (w którym twierdzi się kłamliwie, że każdy jest wobec prawa równy), tworzonych przez osoby które się nim zasłaniają, unikając w ten sposób odpowiedzialności karnej, za swoje szkodliwe działanie. Kto to w ogóle mógł taki absurd wymyślić? Tylko ktoś kto ma wiele na sumieniu.

Czytaj dalej

Strajk rolników

Jakie macie zdanie na temat aktualnie odbywających się strajków rolników? Co myślicie o tym, że policja zamiast najzwyklej zadbać o spokój i porządek na manifestacji, została wysłana ogromnymi oddziałami na rolników, w pełnym umundurowaniu bojowym z gazem i bronią jak na pospolitych bandytów?

Czytaj dalej

Czy Polska to nowa Korea Północna?

Czy w Polsce zagościł właśnie totalitaryzm? To pierwsze skojarzenie które się nasuwa, gdyż jak wiadomo Korea, to właśnie najlepszy przykład rządów totalitarnych, cenzury i opresji. W dniu dzisiejszym 11.01.2024 służby ABW wtargnęły do lokali kilku osób, które od dłuższego czasu pomagają obywatelom z systemowym bezprawiem. Co o tym myślisz?

Czytaj dalej

Wybory 2023

Zbliżają się wybory w Polsce i czas powoli by każdy zrobił swój rachunek sumienia przed jesienią. W jakim kraju chcemy żyć? Twój głos zmienia kraju los! – CHODŹ ZE MNĄ NA WYBORY!

Czytaj dalej

Wybory 2023

W tym roku A.D. 2023, już na jesieni odbędą się wybory parlamentarne. Zdecydujemy wszyscy kto będzie kierował Polską przez najbliższe 4 lata.
Dokładny termin wyborów zostanie wyznaczony przez prezydenta z około miesięcznym wyprzedzeniem – o którym niezwłocznie poinformujemy za pośrednictwem kanału informacyjnego w postaci poniższego wydarzenia wirtualnego: „CHODŹ ZE MNĄ NA WYBORY”

Czytaj dalej
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice