Tam gdzie rosną dyrektywy

Przy okazji zbliżających się wyborów do parlamentu europejskiego, zachęcamy wszystkich (oczywiście przede wszystkim tych, którzy jeszcze nie widzieli) do obejrzenia krótkometrażowego filmu dokumentalnego posła Dobromira Sośnierza – filmu właśnie o Unii Europejskiej. Materiał nakręcony prosto w paszczy lwa. Zobaczycie dzięki niemu zatrważającą skalę zepsucia tego tworu jakim jest UE, ale również uzmysłowicie sobie jednocześnie poziom logiczny naszego społeczeństwa, skoro nadal w tym szkodliwym tworze tkwimy. Tylko od Was zależy czy w nim wciąż pozostaniemy i będziemy dalej dogorywać czy w nadchodzących wyborach zagłosujemy ZA partiami EUROSCEPYTYCZNYMI.

Czytaj dalej

Czas szpiegów

Jeżeli jesteś uniosceptyczny i nie popierasz kierunku działań Unii Europejskiej w której przyszło nam tkwić, to z całą pewnością jesteś ruskim agentem! Tragikomedia. POLEXIT – natychmiast!
Aktualnie każdy kto nie popiera radykalnej polityki federalizującej się na naszych oczach, w większości wbrew mieszkańcom, Unii Europejskiej – nazywany jest „ruskim szpiegiem”. I to kompletnie bez znaczenia, że ty Rosji nigdy na oczy nie widziałeś, nigdy tam nie byłeś, nie znasz rosyjskiego, nie masz rosyjskich znajomych i nawet nie chcesz nic o nich wiedzieć. Po prostu jeśli nie popierasz Unii Europejskiej, to jesteś ruskim szpiegiem, Kropka.

Czytaj dalej

Facebook kurwo

Już pomijając to, iż od chyba zawsze czuję się systematycznie zastraszany i prześladowany przez zarządców tej międzynarodowej, rzymiańskiej platformy społecznościowej – karanie za własny, indywidualny sposób myślenia i poglądy, tj. taki schemat karania rozmaitymi ograniczeniami, aż przestaniesz wyrażać swoje zdanie w obawie lub je całkiem zmienisz o 180 stopni dla świętego spokoju, na takie jakie im najbardziej pasuje – to teraz dochodzi jeszcze dodatkowe zasadne podejrzenie.

Czytaj dalej

Zaplanuj wakacje

Skorzystaj z intuicyjnej i funkcyjnej wyszukiwarki, która odnajdzie dla Ciebie najlepsze dostępne cele podróży na Twoje wakacje marzeń!

Czytaj dalej

Tylko Konfederacja

Tylko Konfederacja tworzy projekty ustaw korzystne dla obywateli naszego kraju.Tylko Konfederacja zamierza doprowadzić do niezależności energetycznej naszego kraju, zamiast stale

Czytaj dalej

POLAND wonderland

Welcome to POLAND! This polish wonderland is rich in breathtaking places and landscapes. Became part of this ambitious project – our promotional campaign – support & DONATE!

Czytaj dalej

Czy Polska to nowa Korea Północna?

Czy w Polsce zagościł właśnie totalitaryzm? To pierwsze skojarzenie które się nasuwa, gdyż jak wiadomo Korea, to właśnie najlepszy przykład rządów totalitarnych, cenzury i opresji. W dniu dzisiejszym 11.01.2024 służby ABW wtargnęły do lokali kilku osób, które od dłuższego czasu pomagają obywatelom z systemowym bezprawiem. Co o tym myślisz?

Czytaj dalej
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice