Wybory europarlamentarne

KONFEDERACJA – Wybory do parlamentu europejskiego 2024 | Wybory europarlamentarne 2024 to ostatnia szansa, by Polska nie utraciła swojej tożsamości.
15 kwietnia, wczoraj KW KONFEDERACJA Wolność i Niepodległość uroczyście przeprowadziła swoją konwencję inaugurującą kampanię do Parlamentu Europejskiego i wyborów w czerwcu (9.06.2024) .

Czytaj dalej

Eurowybory

9 czerwca 2024 odbędą się w Polsce niezwykle istotne wybory do Parlamentu Europejskiego!
Wybierzemy kto będzie najlepiej reprezentował nasze interesy na arenie europejskiej.

Czytaj dalej

Tylko Konfederacja

Tylko Konfederacja tworzy projekty ustaw korzystne dla obywateli naszego kraju.Tylko Konfederacja zamierza doprowadzić do niezależności energetycznej naszego kraju, zamiast stale

Czytaj dalej

Zbiórka podpisów poparcia

Trwa gromadzenie podpisów poparcia dla swoich reprezentantów – ugrupowań politycznych z którymi sympatyzujemy. To już ostatnie chwile! Podpisz się na liście swojej partii!

Czytaj dalej

Wybory 2023

Zbliżają się wybory w Polsce i czas powoli by każdy zrobił swój rachunek sumienia przed jesienią. W jakim kraju chcemy żyć? Twój głos zmienia kraju los! – CHODŹ ZE MNĄ NA WYBORY!

Czytaj dalej

Wybory 2023

W tym roku A.D. 2023, już na jesieni odbędą się wybory parlamentarne. Zdecydujemy wszyscy kto będzie kierował Polską przez najbliższe 4 lata.
Dokładny termin wyborów zostanie wyznaczony przez prezydenta z około miesięcznym wyprzedzeniem – o którym niezwłocznie poinformujemy za pośrednictwem kanału informacyjnego w postaci poniższego wydarzenia wirtualnego: „CHODŹ ZE MNĄ NA WYBORY”

Czytaj dalej
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice