[GLIWICE] Grzegorz Braun

Zgodnie z rozkładem jazdy opublikowanym w internecie, w dniu dzisiejszym (6 czerwca 2024) w ramach swojej przedwyborczej trasy pojawi się w Gliwicach poseł GRZEGORZ BRAUN!

Czytaj dalej

Tam gdzie rosną dyrektywy

Przy okazji zbliżających się wyborów do parlamentu europejskiego, zachęcamy wszystkich (oczywiście przede wszystkim tych, którzy jeszcze nie widzieli) do obejrzenia krótkometrażowego filmu dokumentalnego posła Dobromira Sośnierza – filmu właśnie o Unii Europejskiej. Materiał nakręcony prosto w paszczy lwa. Zobaczycie dzięki niemu zatrważającą skalę zepsucia tego tworu jakim jest UE, ale również uzmysłowicie sobie jednocześnie poziom logiczny naszego społeczeństwa, skoro nadal w tym szkodliwym tworze tkwimy. Tylko od Was zależy czy w nim wciąż pozostaniemy i będziemy dalej dogorywać czy w nadchodzących wyborach zagłosujemy ZA partiami EUROSCEPYTYCZNYMI.

Czytaj dalej

Wybory europarlamentarne

KONFEDERACJA – Wybory do parlamentu europejskiego 2024 | Wybory europarlamentarne 2024 to ostatnia szansa, by Polska nie utraciła swojej tożsamości.
15 kwietnia, wczoraj KW KONFEDERACJA Wolność i Niepodległość uroczyście przeprowadziła swoją konwencję inaugurującą kampanię do Parlamentu Europejskiego i wyborów w czerwcu (9.06.2024) .

Czytaj dalej

Czas szpiegów

Jeżeli jesteś uniosceptyczny i nie popierasz kierunku działań Unii Europejskiej w której przyszło nam tkwić, to z całą pewnością jesteś ruskim agentem! Tragikomedia. POLEXIT – natychmiast!
Aktualnie każdy kto nie popiera radykalnej polityki federalizującej się na naszych oczach, w większości wbrew mieszkańcom, Unii Europejskiej – nazywany jest „ruskim szpiegiem”. I to kompletnie bez znaczenia, że ty Rosji nigdy na oczy nie widziałeś, nigdy tam nie byłeś, nie znasz rosyjskiego, nie masz rosyjskich znajomych i nawet nie chcesz nic o nich wiedzieć. Po prostu jeśli nie popierasz Unii Europejskiej, to jesteś ruskim szpiegiem, Kropka.

Czytaj dalej

Tylko Konfederacja

Tylko Konfederacja tworzy projekty ustaw korzystne dla obywateli naszego kraju.Tylko Konfederacja zamierza doprowadzić do niezależności energetycznej naszego kraju, zamiast stale

Czytaj dalej

Zbiórka podpisów poparcia

Trwa gromadzenie podpisów poparcia dla swoich reprezentantów – ugrupowań politycznych z którymi sympatyzujemy. To już ostatnie chwile! Podpisz się na liście swojej partii!

Czytaj dalej

Konfederacja

Szanowni Państwo, To już ostatnie dni zbiórki podpisów! Cały czas działacze i sympatycy ciężko pracują nad zbiórką podpisów pod komitetem

Czytaj dalej

Wybory 2023

Zbliżają się wybory w Polsce i czas powoli by każdy zrobił swój rachunek sumienia przed jesienią. W jakim kraju chcemy żyć? Twój głos zmienia kraju los! – CHODŹ ZE MNĄ NA WYBORY!

Czytaj dalej

Wybory 2023

W tym roku A.D. 2023, już na jesieni odbędą się wybory parlamentarne. Zdecydujemy wszyscy kto będzie kierował Polską przez najbliższe 4 lata.
Dokładny termin wyborów zostanie wyznaczony przez prezydenta z około miesięcznym wyprzedzeniem – o którym niezwłocznie poinformujemy za pośrednictwem kanału informacyjnego w postaci poniższego wydarzenia wirtualnego: „CHODŹ ZE MNĄ NA WYBORY”

Czytaj dalej
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice