Serwis zrzutkowy

W sieci obrodziło swego czasu w serwisy specjalizujące się w obsłudze zrzutek internetowych. My mieliśmy doświadczenie z dwoma najpopularniejszymi, jednak popularny nie zawsze znaczy dobry, co zweryfikowały nasze doświadczenia.

Czytaj dalej

WOŚP 2024

28 stycznia już za tydzień, czyli finał kolejnej edycji Orkiestry WOŚP przed nami, gdy to najbardziej naiwna grupa społeczeństwa znowu wyskoczy z kasy, żeby ktoś inny mógł opłynąć w jeszcze większy majątek.

Czytaj dalej

Światowy Dzień Zwierząt

4 października został wyznaczony na Światowy Dzień Zwierząt, czyli w ten właśnie konkretny dzień, dobro zwierząt każdej rasy powinniśmy mieć wszyscy szczególnie na uwadze. Czy zajmujesz się ochroną delfinów, czy karmieniem pingwinów, albo chronisz jeże i ustawiasz tabliczki ostrzegawcze w miejscach gdzie dochodzi do ich potrąceń, aż w końcu jeśli budujesz i przymocowujesz budki lęgowe i karmniki dla ptaków. To jest właśnie taki dzień wzmożonych serdecznych interakcji człowiek – zwierzę, by mieć ich na myśli.

Czytaj dalej

Światowy Dzień Zwierząt

4 października – ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT Miesiąc październik moglibyśmy spokojnie określać miesiącem pomagania zwierzętom. Właśnie początkiem października – dnia 4.

Czytaj dalej

Zwierzaki leżą nam na sercu

Czasami leżą nam bezpośrednio na sercu kojąc ból i stres dnia codziennego. My się wtedy odwdzięczamy im przytulnym i kochającym domem. Nie wszystkie sierściate pupilki mają jednak taki dom. Dobro zwierząt leży na na sercu, dlatego działamy w celu poprawienia sytuacji takich zwierzaków i organizujemy zbiórkę pieniędzy na lokalne schronisko.

Czytaj dalej

Puszka sierściuszka

Docelowa zbiórka pieniężna na zakup niezbędnych produktów dla zwierząt w schronisku Opcjonalnie można także dokonywać wpłat tutaj:

Czytaj dalej

Napiwki

Odwiedzając, udostępniając, uczestnicząc w życiu strony LOKALNE SPRAWY pomagasz nam się rozwijać.Chcemy się utrzymywać wyłącznie z reklam współpracujących firm i

Czytaj dalej
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice