Zwierzaki leżą nam na sercu

Czasami leżą nam bezpośrednio na sercu kojąc ból i stres dnia codziennego. My się wtedy odwdzięczamy im przytulnym i kochającym domem. Nie wszystkie sierściate pupilki mają jednak taki dom. Dobro zwierząt leży na na sercu, dlatego działamy w celu poprawienia sytuacji takich zwierzaków i organizujemy zbiórkę pieniędzy na lokalne schronisko.

Zwierzaki kochamy, więc na nie pieniążki zbieramy!


WIRTUALNA PUSZKA SIERŚCIUSZKA

Puszka sierściuszka - zbiórka pieniędzy na bezdomne pieski ze schroniska
Puszka sierściuszka – zbiórka pieniędzy na bezdomne pieski ze schroniska

SierścioweLove 🙂

My po prostu kochamy wszystkie możliwe zwierzątka: pieski, kotki, konie, ptaki, ale także rybki, gryzonie itd! A one kochają nas!
Dlatego karmimy zwierzęta!

Działając w branży znakowania odzieży i gadżetów – wykonywania nadruków na szerokim zakresie akcesoriów, postanowiliśmy uruchomić i prowadzić publicznie odrębny mini-sklepik internetowy, gdzie możecie zamówić produkty takie jak np. koszulki, bluzy, kubeczki lub też torby na zakupy i inne atrakcyjne gadżety z nadrukami związanymi z tematyką zwierzęcą i do nich nawiązujących.
Sklepik rozwija się powolutku i nowe wzory, projekty nadruków dodajemy do niego w każdej możliwej wolnej chwili.

W myśl naszego założenia cała prowizja ze sprzedaży produktów w tym sklepie zostaje przeznaczona na cele dobroczynne, w tym przypadku charytatywną pomoc zwierzakom.
Tym sposobem zarówno pomagający (klient), jak i potrzebujący (zwierzaki) mają coś z tej pomocy. Zwierzęta mają zapewnione wsparcie, a klient otrzymuje swój zamówiony produkt taki, jak np. wartościową koszulkę którą może z dumą nosić lub kubek na kawę, który będzie mu przypominał o jego dobrym uczynku.

Zakupy zrobicie pod adresem: www.pomagam.cupsell.pl

Kontakt: pomagam@centrumnadruku.com.pl


Każda kolejna nadchodzącą zima to zawsze wyzwanie dla schronisk, by zapewnić zwierzętom możliwie najprzytulniejsze warunki na spędzenie najchłodniejszej pory roku. Także teraz – w połowie października, czyli już na progu zimy przypominamy o potrzebie niesienia pomocy, tym którzy jej potrzebują.


Aby łatwiej wesprzeć naszą akcję „PUSZKA SIERŚCIUSZKA” uruchomiliśmy dla Was dodatkową opcję prostej pomocy wspierania małym datkiem przekazywanym bezpośrednią wpłatą na stałą zrzutkę.

Możecie od teraz wspierać pieski, kotki czy ptaki, także dokonując nawet najdrobniejszych wpłat na ogólnodostępną internetową zbiórkę pieniężną, którą dodatkowo dla Was uruchomiliśmy. Zrzutka ta jest zupełnie dobrowolna i nie ma określonych limitów kwotowych.
Pomaga ten, kto naprawdę kocha zwierzęta, ten kto ma chęć i wolny fundusz na takie cele.

Zrzutka dostępna jest pod adresem www.pomagam.pl/PuszkaSiersciuszka

Bardzo dużo pomożesz także przystępując do promocji zbiórki i udostępniając informację o niej, czy też o tym artykule w odpowiednich miejscach w internecie, gdzie można znaleźć pomocnych, zwierzolubnych ludzi 🙂
Więc nie przejmuj się jeśli nie jesteś w stanie przelać nawet złotówki, choć bardzo byś chciał/chciała.


Alternatywnie można wpłacić pieniążki także na poniższą zrzutkę:


Liczymy na Was tak samo w kwestii dołączania i obserwowania strony akcji na FB! 🙂 Wasza aktywność na stronie pomaga dotrzeć do nowych wspierających równie bardzo zatroskanych losem bezdomnych zwierząt i takich bez własnych kochających domów.


Fot.: MPTR Photography

LOKALNE SPRAWY

http://www.lokalnesprawy.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice