Reklama przedsezonowa

Zareklamuj swoją działalność sezonową! Niebawem wakacje. Dla wszystkich rozpocznie się zatem wkrótce gorący sezon, a u niektórych nawet już się rozpoczął. Wykorzystaj ten czas by napędzić swój interes – zareklamuj swój biznes!

Czytaj dalej

Światowy Dzień Zwierząt

4 października został wyznaczony na Światowy Dzień Zwierząt, czyli w ten właśnie konkretny dzień, dobro zwierząt każdej rasy powinniśmy mieć wszyscy szczególnie na uwadze. Czy zajmujesz się ochroną delfinów, czy karmieniem pingwinów, albo chronisz jeże i ustawiasz tabliczki ostrzegawcze w miejscach gdzie dochodzi do ich potrąceń, aż w końcu jeśli budujesz i przymocowujesz budki lęgowe i karmniki dla ptaków. To jest właśnie taki dzień wzmożonych serdecznych interakcji człowiek – zwierzę, by mieć ich na myśli.

Czytaj dalej

Światowy Dzień Zwierząt

4 października – ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT Miesiąc październik moglibyśmy spokojnie określać miesiącem pomagania zwierzętom. Właśnie początkiem października – dnia 4.

Czytaj dalej

Zbiórka podpisów poparcia

Trwa gromadzenie podpisów poparcia dla swoich reprezentantów – ugrupowań politycznych z którymi sympatyzujemy. To już ostatnie chwile! Podpisz się na liście swojej partii!

Czytaj dalej

Konfederacja

Szanowni Państwo, To już ostatnie dni zbiórki podpisów! Cały czas działacze i sympatycy ciężko pracują nad zbiórką podpisów pod komitetem

Czytaj dalej

Prezerwatywy edukacyjne

Naszą wyjątkowo barwną, pomysłową serią prezerwatyw z nadrukiem mamy na celu promowanie w ciekawy sposób bezpiecznego seksu, zapobiegającego niechcianym ciążom i chorobom przenoszonym drogą płciową !

Czytaj dalej

Działacz społeczny

Działacze społeczni reprezentują społeczność i wspólne interesy pewnych lokalnych społeczności. Po długim czasie wreszcie udaje się spiąć wszystko, połączyć ze sobą dziennikarstwo obywatelskie i działania społeczne czyli tematy, które mnie od zawsze mniej lub bardziej interesowały i zajmowały, czyli m.in. dziennikarstwo, fotografia/nagrywanie/edycja wideo, media/internet itp.

Czytaj dalej

Pogotowie Komputerowe

Pomoc z komputerem – Gliwice Pogotowie informatyczne – Pomoc z komputerem, rozwiązywanie problemów komputerowych, sprzętem peryferyjnym oraz urządzeniami elektronicznymi –

Czytaj dalej

Strona firmowa

Jeżeli chciał(a)byś mieć własną stronę informacyjną w internecie o swojej działalności, chcesz zacząć być WIDOCZNY, jednak nie zamierzasz zostawiać kolosalnych pieniędzy za zbudowanie strony www w jakiejś agencji reklamowej budującej je zawodowo-drogo, a do tego wydawać następnie regularnie dalszych pieniędzy (miesięcznie lub rocznie) na utrzymanie tej strony (koszty serwera, koszty domeny) – mamy dla Ciebie fajną, atrakcyjną alternatywę!

Czytaj dalej

Zwierzaki leżą nam na sercu

Czasami leżą nam bezpośrednio na sercu kojąc ból i stres dnia codziennego. My się wtedy odwdzięczamy im przytulnym i kochającym domem. Nie wszystkie sierściate pupilki mają jednak taki dom. Dobro zwierząt leży na na sercu, dlatego działamy w celu poprawienia sytuacji takich zwierzaków i organizujemy zbiórkę pieniędzy na lokalne schronisko.

Czytaj dalej
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice