Popek Monster

Dotykanie przyrodzeniem psa dla własnej przyjemności z zapowiedzią zamiaru wykorzystania seksualnego owczarków niemieckich Paweł „Popek Monster” Mikołajuw zgłoszony prokuraturze.

Czytaj dalej

Bandera w Empiku

Asortyment wychwalający postać Stepana Bandery, ukraińskiego nacjonalisty – zbrodniarza i ludobójcy Polaków, w ofercie sklepu EMPIK! Sieć nawet nie przeprosiła i zachowuje się jakby sytuacja się nie wydarzyła. Na pewno nie ukontentowuje to polskiego społeczeństwa.

Czytaj dalej

Naciąganie w Biedronce

Naciąganie w Biedronce – informacyjne oszustwo cenowe – UOKiK bierze się za hipermarketowe wielosztuki. Kontrole w największych sklepach. Patrz im na ręce.

Czytaj dalej

Antypolacy decydują

Antypolska koalicja chanukowo-kowidowo-wojenno-eurokołchozowa (KO / PSL-TD / Lewica / Polska2050-TD / PiS) zgodnie z przewidywaniami zagłosowała wspólnie za uchyleniem immunitetu posłowi Grzegorzowi Braunowi.

Czytaj dalej

WOŚP 2024

28 stycznia już za tydzień, czyli finał kolejnej edycji Orkiestry WOŚP przed nami, gdy to najbardziej naiwna grupa społeczeństwa znowu wyskoczy z kasy, żeby ktoś inny mógł opłynąć w jeszcze większy majątek.

Czytaj dalej

Kursy walut Google

Warto się odnieść do wydarzeń sprzed jeszcze dosłownie kilku dni, gdzie to na przełomie roku w wyszukiwarce Google internauci mogli zaobserwować dosłownie apokaliptyczne zjawiska względem kursu polskiego złotego PLN.

Czytaj dalej

Naloty ABW

W poprzednim wPiSie pytam przenośnią „z czyjej dupy” mógł wyjść taki gówniany rozkaz? Długo nie trzeba było czekać na obszerniejsze

Czytaj dalej

Czy Polska to nowa Korea Północna?

Czy w Polsce zagościł właśnie totalitaryzm? To pierwsze skojarzenie które się nasuwa, gdyż jak wiadomo Korea, to właśnie najlepszy przykład rządów totalitarnych, cenzury i opresji. W dniu dzisiejszym 11.01.2024 służby ABW wtargnęły do lokali kilku osób, które od dłuższego czasu pomagają obywatelom z systemowym bezprawiem. Co o tym myślisz?

Czytaj dalej

Monika Jaruzelska zaprasza

Czas niedawnych Świąt nie był taki spokojny i serdeczny jaki powinien być. Sporo się wówczas wydarzyło. Wszyscy bowiem już słyszeli

Czytaj dalej

Nie obrzydzicie mi życia

Jako, że jestem bardzo rozsądnym i świadomym obywatelem, niesamowicie mocno cenię sobie własną WOLNOŚĆ – wolność wyboru, wolność decydowania o sobie samemu i niezależność, szeroko pojmowaną.

Czytaj dalej
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice