Antypolacy decydują

Antypolska koalicja chanukowo-kowidowo-wojenno-eurokołchozowa (KO / PSL-TD / Lewica / Polska2050-TD / PiS) zgodnie z przewidywaniami zagłosowała wspólnie za uchyleniem immunitetu posłowi Grzegorzowi Braunowi.

Czytaj dalej

Naloty ABW

W poprzednim wPiSie pytam przenośnią „z czyjej dupy” mógł wyjść taki gówniany rozkaz? Długo nie trzeba było czekać na obszerniejsze

Czytaj dalej

Czy Polska to nowa Korea Północna?

Czy w Polsce zagościł właśnie totalitaryzm? To pierwsze skojarzenie które się nasuwa, gdyż jak wiadomo Korea, to właśnie najlepszy przykład rządów totalitarnych, cenzury i opresji. W dniu dzisiejszym 11.01.2024 służby ABW wtargnęły do lokali kilku osób, które od dłuższego czasu pomagają obywatelom z systemowym bezprawiem. Co o tym myślisz?

Czytaj dalej

Monika Jaruzelska zaprasza

Czas niedawnych Świąt nie był taki spokojny i serdeczny jaki powinien być. Sporo się wówczas wydarzyło. Wszyscy bowiem już słyszeli

Czytaj dalej

Grzegorz Braun

Ledwie co opublikowałem jeden wywód w nawiązaniu do serwisu facebook, a już jest kolejny temat do którego trzeba koniecznie pilnie nawiązać. Otóż krótkim wstępem – jeżeli dotychczas był jeszcze ktoś, kto nie znał Grzegorza Brauna – to już go bez wątpienia zna! O incydencie z gaśnicą słyszeli wszyscy!

Czytaj dalej

Polowanie na czarownice XXI wieku

Jak tam wasze aktualne odczucia związane z korzystania z serwisu i aplikacji facebook? 😉 Ogółem sympatia do portalu stacza się po równi pochyłej i ma złą passę, nieprzychylną prasę, a samą firmę Meta ostrzeliwują coraz liczniejsze pozwy sądowe.

Czytaj dalej

Zbiórka podpisów poparcia

Trwa gromadzenie podpisów poparcia dla swoich reprezentantów – ugrupowań politycznych z którymi sympatyzujemy. To już ostatnie chwile! Podpisz się na liście swojej partii!

Czytaj dalej
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice