Światowy Dzień Zwierząt

4 października został wyznaczony na Światowy Dzień Zwierząt, czyli w ten właśnie konkretny dzień, dobro zwierząt każdej rasy powinniśmy mieć wszyscy szczególnie na uwadze. Czy zajmujesz się ochroną delfinów, czy karmieniem pingwinów, albo chronisz jeże i ustawiasz tabliczki ostrzegawcze w miejscach gdzie dochodzi do ich potrąceń, aż w końcu jeśli budujesz i przymocowujesz budki lęgowe i karmniki dla ptaków. To jest właśnie taki dzień wzmożonych serdecznych interakcji człowiek – zwierzę, by mieć ich na myśli.

Czytaj dalej

PILNE! Poszukiwania małego Rottweilera

Czy ktoś z waszych znajomych lub sąsiadów, nie stał się w ostatnich dniach spontanicznie posiadaczem szczeniaka rottweilera? Zrozpaczona rodzina z Bargłówki, gm. Sośnicowice poszukuje swojego 5-miesięcznego szczeniaka rasy Rottweiler który zaginął w ostatnich dniach. Prosimy o pomoc!

Czytaj dalej

Zwierzaki leżą nam na sercu

Czasami leżą nam bezpośrednio na sercu kojąc ból i stres dnia codziennego. My się wtedy odwdzięczamy im przytulnym i kochającym domem. Nie wszystkie sierściate pupilki mają jednak taki dom. Dobro zwierząt leży na na sercu, dlatego działamy w celu poprawienia sytuacji takich zwierzaków i organizujemy zbiórkę pieniędzy na lokalne schronisko.

Czytaj dalej

Graciki

Chcielibyśmy zachęcić wszystkich do dołączania i aktywnego współtworzenia grupy GRACIKI, oferującej możliwości bezpłatnego zamieszczania ogłoszeń drobnych z artukułami do oddania zupełnie za darmo – dla potrzebujących lub po prostu znalezienia im nowych właścicieli, gdyż Wam są najzwyczajniej zbędne 🙂

Czytaj dalej

Domy Dziecka w Twojej okolicy

Nie każdy zna taką stronę www. A jest to jedna z najbardziej wartościowych stron znajdujących się w internecie. Chodzi mianowicie o stronę internetową z listą Domów Dziecka

Czytaj dalej
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice