[GLIWICE] Grzegorz Braun

Zgodnie z rozkładem jazdy opublikowanym w internecie, w dniu dzisiejszym (6.06.2024) w ramach swojej przedwyborczej trasy pojawi się w Gliwicach poseł GRZEGORZ BRAUN!


GRZEGORZ BRAUN W GLIWICACH (6.06.2024)

Zgodnie z rozpiską opublikowaną w internecie, poseł Braun, w towarzystwie Marty Czech odwiedzi kolejno takie miejsca jak:

  • Polanica Zdrój,
  • Kłodzko,
  • Mikoszów,
  • Nysa
  • Opole
  • Gliwice

W Gliwicach miejscem spotkania ma być Aula Jana Pawła II.
Wg. planu start o 18:30, a więc już lada chwila!
A nuż się ktoś załapie przy okazji na autograf na gaśnicy 😉

Grzegorz Braun już kilkukrotnie wyraźnie udowadniał, że przez ostatnie 35 lat w Polsce reprezentowane są interesy wszystkich, tylko nie Polski i Polaków. Pewne sprawy uzmysłowił milionom rodaków pamiętnego dnia 12.12 przy użyciu gaśnicy.
Natomiast minionego wtorku 4.06, tuż przed wyborami do parlamentu europejskiego zafundował wszystkim „dawkę przypominającą„, zdejmując własnymi rękami powiewającą na Polskiej ziemi flagę obcego państwa (Ukrainy) na Kopcu Kościuszki w Krakowie.

Z tego względu, iż Braun jako jedyny tak dopomina się o nasze własne polskie interesy, zamiast cudzych – w błyskawicznym tempie zaskarbia sobie sympatię polaków i zyskuje ogromne poparcie, można go nazywać przez to jednym prawdziwym polskim politykiem.

Wszyscy natomiast, którzy reprezentują antypolską postawę, działają na szkodę własnego kraju i Polaków, są skrzętnie odnotowywani na listach do pilnego rozliczenia – do czego już coraz bliżej.

Dlatego, jeżeli jeszcze nie mieliście pomysłu na kogo oddać swój głos w niedzielnych wyborach do europarlamentu (9 czerwca 2024), to myślę że już nie ma żadnych wątpliwości co do tego.
TYLKO GRZEGORZ BRAUN, TYLKO KONFEDERACJA KORONY POLSKIEJ, TYLKO LISTA NUMER 2 !!

Tylko polski interes narodowy! Żadnych więcej fałszywych bohaterów z PiSu i PO z ich żałosnymi przystawkami. Tylko tak zatrzymamy europejskie absurdy, obłęd i szaleństwa, jak ustawa wywłaszczeniowa, ekoterroryzm, ograniczanie mobilności przez odbieranie Polakom prawa do prywatnych środków transportu. Żadnej odgórnie narzucanej indoktrynacji, żadnych przymusowo narzucanych migrantów.
To już naprawdę ostatnia szansa.


BRAUN NA PREZYDENTA

Jeżeli jesteś równie wielkim sympatykiem GRZEGORZA BRAUNA i podobnie uważasz, że swoją ogromną wiedzą oraz działaniami wzorowo i godnie reprezentuje polskie interesy, a przez to wyłania się jako najlepszy kandydat na głowę Państwa Polskiego w zbliżających się, przyszłorocznych wyborach prezydenckich 2025 – dołącz do społeczności popierającej jego kandydaturę i start w tych wyborach!
Zobaczmy ile nas jeszcze przybędzie!
DOŁĄCZAJ, INFORMUJ INNYCH, ZAPRASZAJ ZNAJOMYCH! NIECH NAS BĘDZIEJ JAK NAJWIĘCEJ!
www.facebook.com/BraunNaPrezydenta


ZRZUTKA dla Miłośników Gaśnic: www.zrzutka.pl/z/KlubMilosnikowGasnic

GRZEGORZ BRAUN w przedwyborczej trasie - Gliwice, Opole, Nysa, Mikoszów, Kłodzko, Polanica Zdrój
GRZEGORZ BRAUN w przedwyborczej trasie – Gliwice, Opole, Nysa, Mikoszów, Kłodzko, Polanica Zdrój

Zobacz też: Gadżety: Braun / Gaśnica


SOCIAL MEDIA LOKALNE SPRAWY

Zaglądaj jak najczęściej na naszą stronę: www.lokalnesprawy.com.pl, ale też dodaj do polubionych i obserwowanych nasz profil społecznościowy serwisie facebook:
www.facebook.com/LokalneSprawy

LOKALNE SPRAWY

http://www.lokalnesprawy.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice