Dzień roweru

3 czerwca, a więc praktycznie już za 2 tygodnie przypada Dzień Roweru. Ci, którzy są zapalonymi cyklistami – takim nie trzeba nawet o tym przypominać. Natomiast tym, którzy się do roweru dopiero przekonują, przymierzają lub planują wielki powrót do roweru – tym z kolei taka okazja może przysłużyć się jako impuls motywacyjny, by się wreszcie zmobilizować do wyczyszczenia swojego pojazdu lub zakupu własnego egzemplarza 🙂


ROWERY

Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że rower i jazda nim to same zalety. Przede wszystkim korzystny dla naszego funkcjonowania ruch fizyczny – który uzupełni się o dodatkowe prowadzenie roweru i spacery, gdy rower pozostawimy zaparkowany i udamy się dalej pieszo do jakichś finalnych celów. Ponadto dochodzi jeszcze prozdrowotne przebywanie na świeżym powietrzu przez dłuższy okres czasu – w zależności jak daleko się rowerem wypuścimy w trasę. W Polsce wciąż przybywa malowniczych tras i krajobrazowych ścieżek rowerowych, które możemy przebyć przez parki czy lasy.

Chociaż ceny rowerów w ostatnich latach wystrzeliły bardzo wysoko i w większości przypadków bardziej kłują w oczy, niż przyciągają zachęcając do zakupu (sam się rozglądam od dłuższego czasu już za nowym jednośladem, jednak ciągle to jak dotąd odkładam w czasie), to wciąż można jeszcze trafić na atrakcyjną cenę przeciętnego roweru do zwyczajnej jazdy. W korzystnym stosunku ceny do jakości.

Przykładem takiego egzemplarza może być na przykład Rower ROMET Rambler R7.0 SPECIAL
Jest to prosty rower górski (MTB) o kołach 27-calowych do najzwyklejszych rekreacyjnych przejażdżek.

Rower ten jest nieskomplikowanej budowy, o standardowych kołach, z amortyzatorami, kierownicą, siedzeniem, przerzutkami i hamulcami 🙂 Tak więc wszystko ma co do szczęścia jest potrzebne – mnie urzeka 🙂

(kliknięcie na obraz spowoduje przekierowanie bezpośrednio do prezentowanego produktu w sklepie)

Rower ROMET Rambler R7.0 SPECIAL
Rower ROMET Rambler R7.0 SPECIAL

Więcej ofert rodzimego, polskiego producenta znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej:
romet.pl


ROWERY / SPRZĘT / WYPOSAŻENIE / AKCESORIA

Szukasz profesjonalnego sprzętu rowerowego i dodatków? Sprawdź ofertę sklepu PRO ROWERY

PROROWERY - Akcesoria rowerowe
PROROWERY – Akcesoria Rowerowe

WROTKI, ROLKI

Pozostając w bliskości tematu ruchu fizycznego i sportu – z tego co można zaobserwować, wracają do łask klasyczne wrotki, a także rolki jakby również coraz częściej są widywane. Jeden komplet wrotek pamiętam w szafie jeszcze jak byłem bardzo młodym dzieciakiem – leżały tam po kimś jeszcze sprzed „mojego pokolenia”. Natomiast gdy ja robiłem się nieco starszy, to zaczęły wchodzić właśnie rolki do ofert i swego czasu był następnie spory boom na nie. Sam trochę jeździłem.

Jeżeli interesują cię wrotki lub rolki, sprawdź dedykowany sklep z właśnie takim asortymentem


HULAJNOGI

Jak sami z pewnością zauważacie na co dzień – nie tracą na popularności także hulajnogi, które powróciły do nas jakiś czas temu z przeszłości 😉 Możemy widywać zarówno takie bardziej tradycyjne, jak również sporo nowocześniejsze – elektryczne. I to nie tylko sprawdzają się w przypadku dzieci – coraz częściej spotyka się jeżdżących na nich dorosłych. Mam jednego znajomego, który jakiś czas temu zdecydował się zamienić swoją Hondę Civic na coś szybszego – i teraz jeździ hulajnogą elektryczną 😉 Niedawno także para moich sąsiadów – takie już starsze małżeństwo przekonało się i razem w parze często ich widuję jak pomykają na swoich e-hulajnogach 😉

Sprawdź ofertę zasięgnij więcej informacji!

imp.tradedoubler

Skorzystaj z dogodności, że 3 czerwca jest ŚWIATOWY DZIEŃ ROWERU i zakup jakieś dodatkowe akcesoria dla swojego jednośladu, bądź dla siebie – np. rękawiczki czy inne elementy.

Rower to zdrowie, sport, rekreacja, lokalna turystyka – gdyż w wiele ciekawych miejsc w niedalekiej odległości od domu możesz dotrzeć rowerem, odkrywając nieuczęszczane dotąd szlaki.

Jak wspomniałem, ja się przymierzam do nowego roweru.
A które z rozwiązań jest waszym ulubionym? Rower, hulajnoga czy możer wrotki lub rolki? 🙂


LOKALNE SPRAWY

Dołącz do obserwujących profil społecznościowy naszej strony na facebooku:

www.facebook.com/LokalneSprawy

LOKALNE SPRAWY

http://www.lokalnesprawy.com.pl

2 komentarze do “Dzień roweru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice