Serwis zrzutkowy

W sieci obrodziło swego czasu w serwisy specjalizujące się w obsłudze zrzutek internetowych. My mieliśmy doświadczenie z dwoma najpopularniejszymi, jednak popularny nie zawsze znaczy dobry, co zweryfikowały i potwierdziły nasze osobiste doświadczenia.


POMAGAM.PL – tragedia

Serwis Pomagam.pl – kiedyś, przy zakładaniu pierwszych zbiórek wszystko wskazywało, iż jest to najlepsza opcja ze wszystkich. Niestety z czasem wyszło więcej argumentów PRZECIW, niż ZA. I dziś już nikomu ze swojej strony nie polecam tego przedsiębiorcy i jego serwisu.

Tragiczna, nieprofesjonalna obsługa interesanta, z której nie jestem zadowolony, blokowanie zakładanych zbiórek na podstawie zwykłego widzimisię administartora, bez konkretnej logicznej argumentacji oraz uniemożliwienie zakładania nowych zrzutek.
A teraz jeszcze od jednego ze wpłacających doszły mnie informacje, że wpłacający na wybrany cel kwotę np. 20zł, już nie wpłaca 20zł, tylko 23zł (ze względu na wprowadzone dodatkowe opłaty serwisu).

To zdecydowanie zaczynać działać odstraszająco na wpłacających, zwłaszcza tych „małych”, no bo jak tu dokonać symbolicznej wpłaty na cel w wysokości 1zł od wielu osób, skoro każdy z nich będzie musiał uiścić dodatkowe 3 zł opłat?? ABSURD!

Tutaj dziś na plus już jedynie całkiem szybkie wypłaty, bez odgórnego narzuconego pułapu.

Drugi znany gracz – zrzutka.pl, również ostatnio popadł w ogromny kryzys wizerunkowy i spotkał się ze sporą krytyką za blokowanie zbiórek.

Zatem poszukujemy innego, atrakcyjnego serwisu obsługującego zrzutki internetowe użytkowników, który nie ingeruje w treść i cel zakładanych zrzutek, nie narzuca użytkownikom własnych celów światopoglądowych, nie okrada bezczelnie z szans uzbierania funduszy na założone cele blokując zrzutki użytkowników lub dokładając pasożytnicze prowizje odpychające od wpłacania potencjalnych darczyńców, a przy tym szybko i sprawnie wypłaca uzbierane pieniądze na żądanie.

Jeżeli taki serwis zrzutkowy znacie i szczerze możecie polecić na podstawie własnych doświadczeń i pozytywnych odczuć, to zapraszamy do podzielenia się opiniami 🙂
Chętnie sprawdzę i być może się przeniosę.


WSPARCIE INICJATYW I PROJEKTÓW

W tym miejscu można wciąż jeszcze dokonać dobrowolnej i dowolnej wpłaty na wsparcie i rozwój naszych prowadzonych projektów.
Celami są właśnie takiego typu portale i profile informacyjne dla szerszego ogółu, prowadzone profile ogłoszeniowe, Spotted, zagubione-znalezione i utrzymanie ich czy pomoc w kwestii zwierząt, jak też np. działania historyczno-genealogiczne i promujące Polskę.
Jeżeli kogoś nie zraża dodatkowa opłata narzucana od niedawna w *pasożytniczy sposób przez serwis POMAGAM.pl, to zapraszamy serdecznie i dziękujemy za każdą wpłatę!
*W „pasożytniczy sposób” – mówię wprost, dlatego że inaczej nie można tego określić, gdy ktoś się podpina pod Twoją własną pracę i działania nie pytając Cię o zgodę i nie licząc się z Twoim zdaniem (jak pasożyt funkcjonuje każdy wie).
Optymalnym i bardziej przejrzystym, sprawiedliwym rozwiązaniem byłoby tu założenie przez administratorów swojej własnej zrzutki (w końcu taki właśnie serwis założyli), gdzie wpłacali by chętni – wtedy klarownie byłoby widać ile osób popiera te opłaty i jest chętnych je dobrowolnie uiszczać.
(darmowa, nieodpłatna porada dla tego typu serwisów na przyszłość – po kolejne marketingowe i wizerunkowe porady można zgłaszać się na płatne szkolenia u mnie – zapraszam)

Do czasu znalezienia lepszego zastępstwa:
www.pomagam.pl/napiwki

Wsparcie inicjatyw i projektów - zrzutka internetowa
Wsparcie inicjatyw i projektów – zrzutka internetowa

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Zachęcamy do obserwowania profilu społecznościowego LOKALNE SPRAWY na facebooku:

www.facebook.com/LokalneSprawy

LOKALNE SPRAWY

http://www.lokalnesprawy.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice