Antypolacy decydują

Antypolska koalicja chanukowo-kowidowo-wojenno-eurokołchozowa (KO / PSL-TD / Lewica / Polska2050-TD / PiS) realizująca założenia globalistów, zgodnie z przewidywaniami zagłosowała wspólnie ZA uchyleniem immunitetu posłowi Grzegorzowi Braunowi.


GRZEGORZ BRAUN… NA ŚWIECZNIKU

17. stycznia, w Dzień Judaizmu zdecydowano sejmową większością o uchyleniu immunitetu posłowi Braunowi, by pociągnąć go do odpowiedzialności za „przewinienia” naprędce uzbierane z kilkunastu ostatnich miesięcy, które wtedy nie stanowiły jakoś powodu do tego postępowania, no ale dziś już nagle stanowią. Oczywistym powodem jest tutaj zatem zgaszenie żydowskich świec chanukowych w sejmie, których faktyczna obecność tam w ogóle nie ma racji bytu. Nie widziałem transmisji z „katolickiej imprezy” dzielenia się opłatkiem między posłami, muzułmanie też nie świętowali wówczas w polskim sejmie, nie klękali na swoich dywanach modlitewnych, by się zwrócić do Allaha. Ani inne wyznania. Za to społeczność żydowska ostentacyjnie odprawiała swoje gusła, śpiewy, tańce i przyniosła swoje rekwizyty oraz symbolikę – do Polskiego Sejmu, który żadną świątynią nie jest, a już na pewno nie żydowską synagogą, chociaż co niektórzy zdają się tak myśleć.

Mnóstwo osób skrytykowało wówczas Brauna, przede wszystkim za efektowny sposób w jaki ugasił żydowską chanukiję, jednak nie oszukujmy się – żaden inny sposób nie odbiłby się tak szerokim i głośnym echem w Polsce i na świecie i nie zwróciłby uwagi na problem.
Krytyka padła tutaj także ze strony własnych partyjnych „kolegów”. Między innymi w wielu krytycznych słowach kilkukrotnie udzielał się jeden z liderów partii – Sławomir Mentzen. Twierdził on m.in., że zachowania czy „wybryki” Brauna szkodzą Konfederacji. Moim zdaniem, w opinii wyborców, Konfederacji szkodzi znacznie bardziej jej przytulanie się z centrum i lewicą. Stwierdził on również, że zdecydowanie można było sięgnąć po inne sposoby, żeby się za ten temat zabrać – czekam zatem na informacje jakie kroki osobiście poczynił ów Sławomir Mentzen do 12. grudnia 2023, by poruszyć temat – zanim poseł Braun postanowił ostatecznie wziąć sprawy we własne ręce. Bo tu wydaje mi się, że akurat Mentzen nie ma się czym pochwalić. Jest on niestety dobry jedynie w wiecznym laniu wody bezsensownie. Grzegorz Braun to natomiast człowiek czynu.

Po całym spektakularnym zajściu w sejmie 12.12.2023 wiele osób w ogóle dowiedziało się dopiero o osobie Grzegorza Brauna. Popularne telewizje propagandowe nie są bowiem chętne do pokazywania osób, które nie podają sobie rączki ze starym przesiąkniętym komunizmem systemem „wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych”. Jeszcze więcej osób dowiedziało się jednocześnie, że w naszym narodowym – Polskim sejmie odbywają regularne, coroczne żydowskie uroczystości m.in. zapalania świec chanukowych właśnie – bo dotychczas nie mieli o tym pojęcia.

Jeżeli również nie byłoby prawdą, jak to mówią – że polskim sejmie ukrywa się mnóstwo osób żydowskiego pochodzenia, tylko ukrytych pod polskimi nazwiskami oraz ich nominaci – nie byłoby również tak wielkiej nagonki na Grzegorz Brauna i licznych prób pozbycia się go z życia politycznego, przez skazanie (nie jest to już pierwsza próba odebrania mu immunitetu i skazania oraz usunięcia z życia publicznego).

Przeciwnym uchyleniu immunitetu posłowi Braunowi był cały Klub Konfederacji, za wyjątkiem Grzegorza Brauna, który stwierdził że nie będzie głosował sam w swojej sprawie, a także posła Stanisława Tyszki i Przemysława Wiplera, którzy byli nieobecni podczas głosowania. Oczywiście nie szukałbym tutaj solidarności i sympatii, bo oni wszyscy wiedzieli, że ich kilka klubowych głosów nic już nie zmieni, więc było to jedynie zagranie pod publiczkę dla własnych wyborców.

Od głosu wstrzymali się za to posłowie klubu Kukiz15: Paweł Kukiz, Marek Jakubiak oraz Jarosław Sachajko.

Co ciekawe, od głosu wstrzymała się także Katarzyna Sójka oraz Tadeusz Woźniak z klubu poselskiego PiS (przez pomyłkę?)

Ostatecznie większością głosów 394 ZA, przegłosowano uchylenie immunitetu.

Grzegorz Braun to jeden z najaktywniejszych posłów i najsumienniej wypełniający swój mandat poselski realizując oczekiwania wyborców. Tym samym błyskawicznie zyskuje coraz większe poparcie, obywateli oczywiście – natomiast jest solą w oku innych leniwych politykerów, którzy do polityki poszli wyłącznie dla siebie i swoich osobistych przywilejów oraz korzyści, a nie by działać dla swoich wyborców.
Poseł Braun coraz efektywniej i skuteczniej broni zwykłych szarych obywateli przez rządowym bezprawiem i niesprawiedliwością, czym nadeptuje im często boląco na odciski, i stąd ta nagonka.
To Braun stawiał się na obywatelskich protestach przeciwko nielegalnym obostrzeniom ograniczającym bezprawnie podstawowe swobody obywatelskie, idiotycznym zakazom i nakazom ustanawianym wspólnie przez całą resztę bandy – zamykanie w domach, debilne zakazy wstępu do lasów, zamykanie biznesów szkodliwe dla przedsiębiorców i gospodarki itd. W obronie, oprócz Pana Grzegorza pamiętam, że stawali także Janusz Korwin-Mikke, Krzysztof Bosak, Justyna Socha, Karolina Pikuła czy Anna Maria Siarkowska – takim osobom można zaufać. Pyskatego Mentzena tam nie widziałem.
Natomiast cała wspomniana na samym początku zjednoczona koalicja chanukowo-kowoidowo-wojenno-eurokołchozowa nieustannie działa na niekorzyść obywateli, utrudniając im stale życie, uprzykrzając komplikacjami ustawowo-prawnymi, niekończącym się podnoszeniem podatków, sprawiającym że Polski naród wciąż niezmiennie tkwi w statusie quo, a nawet ich sytuacja się coraz bardziej pogarsza, i nawet rządząc naprzemienne uzupełniają tylko się nawzajem, dokańczając to, co tamci wcześniej rozpoczęli. Jest to z ich strony bardzo antypolsko nacechowane działanie, które sprzyja obcym interesom, a nie tutejszym narodowym.

To opatrzność Boża zesłała nam Grzegorza.
Grzegorz Braun na Prezydenta RP !!

Opatrzność Boża zesłała nam Grzegorza - Strażak Braun
Opatrzność Boża zesłała nam Grzegorza – Strażak Braun

SOCIAL MEDIA / LOKALNE SPRAWY

Dołącz do społeczności LOKALNE SPRAWY na facebook’u:

www.facebook.com/LokalneSprawy

LOKALNE SPRAWY

http://www.lokalnesprawy.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice