Tężnia w Gliwicach

Dwa tygodnie temu, 29 marca ruszyła ponownie Tężnia solankowa w Gliwicach! Po zimowej przerwie wraca do waszej dyspozycji! Lokalizacja: ul. Chorzowska 98, Gliwice

Czytaj dalej

Eurowybory

9 czerwca 2024 odbędą się w Polsce niezwykle istotne wybory do Parlamentu Europejskiego!
Wybierzemy kto będzie najlepiej reprezentował nasze interesy na arenie europejskiej.

Czytaj dalej

Zbiórka podpisów poparcia

Trwa gromadzenie podpisów poparcia dla swoich reprezentantów – ugrupowań politycznych z którymi sympatyzujemy. To już ostatnie chwile! Podpisz się na liście swojej partii!

Czytaj dalej

Działacz społeczny

Działacze społeczni reprezentują społeczność i wspólne interesy pewnych lokalnych społeczności. Po długim czasie wreszcie udaje się spiąć wszystko, połączyć ze sobą dziennikarstwo obywatelskie i działania społeczne czyli tematy, które mnie od zawsze mniej lub bardziej interesowały i zajmowały, czyli m.in. dziennikarstwo, fotografia/nagrywanie/edycja wideo, media/internet itp.

Czytaj dalej

Spotted Gliwice – reklama

Szukasz sposobu na najskuteczniejsze zareklamowanie firmy w obecnych czasach? Przemyśl internetową reklamę np. na facebooku. Idź w ślady innych przedsiębiorczych osób i wynajmij powierzchnię reklamową jednej z bardziej popularnych typów stron: SPOTTED!

Czytaj dalej

Męskie hobby

Jeżeli prowadzisz miejsce oferujące atrakcyjne rozrywki, także bardziej ekstremalne, dosłownie aktywne formy wypoczynku i spędzania czasu – Zareklamuj je w PLANETA FACETA www.planetafaceta.com.pl

Czytaj dalej
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice