Popek Monster

Dotykanie przyrodzeniem psa dla własnej przyjemności z zapowiedzią zamiaru wykorzystania seksualnego owczarków niemieckich Paweł „Popek Monster” Mikołajuw zgłoszony prokuraturze.

Czytaj dalej

Bandera w Empiku

Asortyment wychwalający postać Stepana Bandery, ukraińskiego nacjonalisty – zbrodniarza i ludobójcy Polaków, w ofercie sklepu EMPIK! Sieć nawet nie przeprosiła i zachowuje się jakby sytuacja się nie wydarzyła. Na pewno nie ukontentowuje to polskiego społeczeństwa.

Czytaj dalej

Naloty ABW

W poprzednim wPiSie pytam przenośnią „z czyjej dupy” mógł wyjść taki gówniany rozkaz? Długo nie trzeba było czekać na obszerniejsze

Czytaj dalej

Braun u Roli

Z tego co można zaobserwować w mediach społecznościowych temat Grzegorza Brauna będzie się jeszcze długo ciągnął i dobrze, mnie to

Czytaj dalej

Cmentarzysko Mafii?

Bielowicko to chyba najczęściej wymieniana nazwa miejscowości w ostatnich dniach. Media sporo rozpisują się na ten temat – w ostatnich dniach zaroiło się tu od policji. Podania są zatrważające! Najnowsze informacje mówią już o 11 odnalezionych ciałach ludzkich. Część z nich miała być poćwiartowana i oblana kwasem, inne miały posiadać nawet rany postrzałowe.

Czytaj dalej
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice