Popek Monster

Jego postać jest niezwykle kontrowersyjna, do wielu jego zachowań można mieć spore zastrzeżenia, a nawet mogą spotykać się poważnym oburzeniem społeczeństwa. Degenerat, narkoman, staczający się patocelebryta, idol nastolatków z problemami. Jego udokumentowane czynności zoofilskie zostały właśnie zgłoszone prokuraturze, a także odpowiednim ośrodkom i organizacjom.


CZY POPEK ZOSTANIE SKAZANY?

To kolejny raz gdy tzw. Popek – Paweł Mikołajuw i jego przyrodzenie pojawia się w internecie. I małe znaczenie ma, że były to filmiki prywatne, które wyciekły niechcący lub nielegalnie. To, że przykładowo, ktoś bije w domu żonę po kryjomu, nie znaczy przecież, że jest to w porządku. Taka sprawa musi ujrzeć światło dzienne i sprawiedliwość. Zwłaszcza w tej najnowszej aferze, gdyż zachowanie celebryty widoczne na nagraniach jest prawem zabronione i podlega już pod zoofilię. Dotykanie przyrodzeniem psa w celu osiągnięcia własnej przyjemności z zapowiedzią zamiaru wykorzystania seksualnego owczarków niemieckich, to czyn który już został właśnie zgłoszony prokuraturze przez stosowne instytucje.
Nie było mi niestety (albo całe szczęście) zobaczyć tego na własne oczy, ale podobno sytuacja jest jeszcze poważniejsza, bo całemu zdarzeniu miało się przyglądać także cztero- lub pięcioletnie dziecko… Sprawa sięgnie zatem pewnie także o sąd rodzinny i kwestię odebrania praw rodzicielskich.
Strach po czymś takim pomyśleć czego jeszcze może ktoś się dopuszczać, kiedy nikt nie widzi, a co „szczęśliwie” nie wypłynęło jak dotąd.
Z pewnością należałoby to poddać obserwacji.

Ponadto patocelebryta sam się przyznaje publicznie do zażywania narkotyków i przebywania pod ich wpływem. Samo zażywanie narkotyków nie jest określone w Polsce jako przestępstwo zdaje się, jednak aby zażywać trzeba posiadać, a posiadanie już jest karalne.

Absolutnym fenomenem jest dla mnie popularność tej persony, nie ukrywam. Poziom zidiocenia nowych pokoleń postępuje w zastraszającym tempie jak widać. Mikołajuw zgromadził jak do tej pory już prawie milion swoich fanów na profilu instagram oraz blisko 800 tys. na oficjalnym profilu w serwisie facebook. Bardzo dużą część z tego stanowią osoby nieletnie, w tym nastolatkowie i dzieci poniżej 15 lat! Widzą oni w nim postać do naśladowania (były już przypadki samookaleczeń, na jego podobiznę). „POPEK” stanowi dla wielu wzór, tymczasem przejawiając pewne zachowania, można odnieść wrażenie, że potrzebuje on stałej obserwacji specjalistycznej. Nie znam z kolei żadnej dorosłej osoby, która byłaby jego FANEM i wielbicielem, musiałby być bowiem najzwyklejszym kretynem, a nie poważną osobą.
Myślę, że taka osoba nie powinna mieć prawa występowania publicznie, dlatego że stanowi rażąco zły przykład dla swojej ogromnej liczby fanów, a tym samym naśladowców.

Ciężko tu generalnie cokolwiek napisać, bo słów brak, a potępić trzeba – tak jak i wszelkie inne patologie.

Czy ten kraj zacznie w końcu funkcjonować jak trzeba? Czy nadal będzie małpowanie ameryki i patologiczne „róbta co chceta”?
Czy ziomki z celi obok będą mogli niebawem zapytać: „Popuś, czy to Ty?”

Popek "Monster" - czynności zoofilskie zgłoszone do prokuratury
Popek „Monster” – czynności zoofilskie zgłoszone do prokuratury

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Jak już tutaj jesteś to zachęcamy Cię gorąco do obserwowania profilu strony w social mediach 🙂

www.facebook.com/LokalneSprawy

LOKALNE SPRAWY

http://www.lokalnesprawy.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice