Tam gdzie rosną dyrektywy

Przy okazji zbliżających się wyborów do parlamentu europejskiego, zachęcamy wszystkich (oczywiście przede wszystkim tych, którzy jeszcze dotąd nie widzieli) do obejrzenia krótkometrażowego filmu dokumentalnego posła Dobromira Sośnierza – filmu właśnie o Unii Europejskiej. Materiał nakręcony prosto w paszczy lwa. Zobaczycie dzięki niemu zatrważającą skalę zepsucia tego tworu jakim jest UE, ale również uzmysłowicie sobie jednocześnie tragiczny poziom logiczny naszego społeczeństwa, skoro nadal w tym szkodliwym tworze tkwimy. Tylko od Was zależy czy w nim wciąż pozostaniemy i będziemy dalej dogorywać czy w nadchodzących wyborach zagłosujemy ZA partiami EUROSCEPYTYCZNYMI od zawsze.


NIE JESTEŚ ZA UNIĄ – JESTEŚ RUSKIM SZPIEGIEM

Bez zmian wciąż rozpisują się wszędzie o rosyjskich wpływach i agentach Kremla – taką własnie odgórną narracją jesteśmy obecnie atakowani. To się chyba nie skończy aż do czerwcowych wyborów. Zdaje się, że pękająca już w szwach od swoich kłamstw i przekrętów Unia, jak tonący chwyciła się brzytwy, którą jest właśnie taka narracja i koniec.

Sraka i padaka. Wszędzie ruskie szpiony, a teraz do tego jeszcze można coraz częściej usłyszeć o chińskich agentach – już nawet TikToka (chińska aplikacja) chcą w Unii blokować, bo mnóstwo tam materiałów informujących o szkodliwości europejskiego „Zielonego Ładu” i przestrzegających przed nim. Gdy czegoś nie możesz samodzielnie kontrolować (cenzurować), to najłatwiej tego zakazać 😉

A ja im częściej słyszę o „ruskich szpiegach” z ust poszczególnych polityków i dziennikarzy, tym bardziej zaczynam odnosić wrażenie, że to właśnie oni nimi są.
Dlaczego?
Bo jest to okropnie irytujące i odpychające. Tak samo jak podejmowane przez Unię (czy konkretnych europolityków) inicjatywy oraz szkodliwe ustawy na niekorzyść pewnych grup zawodowych i zwykłych obywateli. Przecież to wszystko sprawia, że coraz więcej ludzi przestaje chcieć takiej dyktatorskiej Unii i oczywiste jest, że będą dążyć wszelkimi sposobami, by z takiej Unii wyjść. Stąd coraz więcej antyunijnych nastrojów w krajach UE. Właśnie tego typu swoimi niekorzystnymi działaniami europosłowie przyczyniają się do rosnącego eurosceptycyzmu, a wręcz sieją go i podlewają i tym sposobem rozpowszechniają!
Czyli właśnie działają jak jacyś ruscy agenci dążący do rozpadu przymierza, bo agresorom (dowolnym) rozpad jedności może być na rękę.

A po co komu narzucane dodatkowe afery na poziomie UE? – każdy ma to już w swoim własnym kraju i nie potrzeba nikomu zmagać się jeszcze z europejskimi aferami, podatkami i innymi obciążeniami.

Ludzie broniący tej gnijącej „Unii” zdaje się nie rozumieją, że nie trzeba być „prorosyjskim”, będąc „antyunijnym” – a wystarczy być „propolskim„. Ale lewaccy politycy nie ustają w wysiłkach, by antyunijność usilnie zrównywać za wszelką cenę, z prorosyjskością.
Poza UNIĄ też jest życie!

Norwegia przykładowo bierze sobie z Unii tylko to, co jest dla niej dobre – nie jest członkiem zjednoczenia, jednak importuje z Unii, należy do Europejskiego Obszaru Gospodarczego i strefy Schengen – po co komu więcej? Wystarczy tylko chcieć.

„Pierwszy krok do zrzucenia niewoli, to odważyć się być wolnym.”

Dlatego 9 czerwca głosujemy na KONFEDERACJĘ – Wolność i Niepodległość – polityków, którzy są gotowi do zainicjowania opuszczenia struktur UE, jeśli ta się nie pohamuje w swoich totalitarnych zapędach w federalizowaniu Europy i nie zacznie się liczyć ze wszystkimi członkami wspólnoty.
W przypadku braku poszanowania głosu i interesu Polski, rozpisze się wówczas organizację referendum, w którym tym razem z całą pewnością większość obywateli Polski opowie się za POLEXITem.
20 lat i DOŚĆ!

W obecnym kształcie należy czym prędzej wyjść stamtąd gdzie rosną dyrektywy.

Polecam materiał Zabawne jest to, że film jakby nie było krytyczny wobec Unii, mógł powstać, dzięki unijnym zarobkom Posła Sośnierza 😉
NA POHYBEL!

Wideo HD: https://www.youtube.com/watch?v=U7cu7YvGfYE


Dobromir Sośnierz - Tam gdzie rosną dyrektywy
Dobromir Sośnierz – Tam gdzie rosną dyrektywy

POLECAM WIĘCEJ: www.lokalnesprawy.com.pl/2024/04/16/wybory-europarlamentarne


MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Zachęcamy do zaobserwowania profilu strony w mediach facebook:

www.facebook.com/LokalneSprawy

LOKALNE SPRAWY

http://www.lokalnesprawy.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice